יום הולדת בנים

יום הולדת בנים


יום הולדת
יום הולדת בנים
בפורטל בא לי מסיבה תמצאו מגוון הפעלות לבנים כגון משחקי ספורט, תחרויות, משחקי יריות, לייזר ועוד משחקים שבנים מאוד אוהבים. ביומולדת לבנים גם העוגה תהיה בצורה של כדורגל או כדורסל לדוגמא וגם הקישוטים צריכים להתאים לנושא המסיבה.

קופיקו יוצא מהבמות ומהטלוויזיה

תודה רבה על יום הולדת מדהים!!! הילדים היו בעננים וקיבלנו הרבה פידבקים שהיה מצחיק, מושקע וכיף! הדס מעולה, מזכירה מאוד בקול ובאנרגיה את קופיקו שאני זוכר בתור ילד. טיטו המוכשר היה מצחיק מאו

פינצ'י ליצנים

רובי היקר.פינצ'י ליצנים האלופים !!! תודה על יום הולדת מושקעת מהממת שלא חלמנו עליה,ליאל היה בעננים וגם אנחנו,המחמאות לא מפסיקות להגיע,הפעלה מושקעת,הילדים היו מהופנטים,הפעלת פיראטים שיש בה הכ

אוטו ספיד - יום הולדת

ביום שבת 25.2.17 חגגנו יום הולדת לאיתי(9). את ההפעלה העביר גל באופן מקצועי הראוי לשבח. הפעילות הייתה מוצלחת הילדים היו קשובים והמחמאות לא הפסיקו לזרום. ברצוננו להוקיר תודה לגל האלוף על הכל!

חגיגולה - הפעלות לימי הולדת

ממליצה מאד על הפעלת יום הולדת עם חגיגולה! יהונתן שלנו הפך לספיידרמן מדליק ביום הולדת "גיבורי על" שהיה ברמה גבוהה ביותר וכמובן שכולם החמיאו למחרת ואמרו שהרבה זמן לא ראו כזאת הפעלה מושקעת ביום

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2017 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-25 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת בנים