יום הולדת לילדים גדולים - גילאים 7+

יום הולדת לילדים גדולים (7+)


יום הולדת
יום הולדת לילדים גדולים - גיל 7+

כאן באתר בא לי מסיבה תמצאו מבחר מפעילים שיתנו הפעלה מדהימה לילדים בוגרים יותר בגילאים 7 עד גיל 15. בגילאים אלו אופי המשחקים וההפעלות משתנה, הבנים מגלים את הבנות ולהפך ולכן גם אופי המסיבה משתנה.


אורן הפעלה מדליקה

אורן הפעיל במסיבת יום ההולדת של בתי קורל בת ה7 והילדים פשוט נהנו רקדו השתוללו עם הרבה אנרגיות שמחה כמו שאורן יודע לעשות. תודה רבה ממליצה בחום דינה.!

לראשונה בארץ סטנד-אפ לילדים

אילן יקר! היית מעולה שאלתי את אורי אם היה מצחיק? הוא ענה שאתה קורע! תודה רבה ששימחת את הבן האהוב שלנו ואת החברים שלו. מתנצלת שהיה חם כ?כ ומקווה להתראות בשמחות

אוטו ספיד - יום הולדת

חגגנו יום הולדת משותפת בנות ובנים והזמנו להפעלה את אוטו ספיד. היה מדהים !!!! בן המפעיל שיחק אותה. ידע מעולה להחזיק את הילדים, הילדים נהנו מאוד והתגובות שקיבלנו מההורים היו מדהימות. תודה

פינצ'י ליצנים

רובי היקר.פינצ'י ליצנים האלופים !!! תודה על יום הולדת מושקעת מהממת שלא חלמנו עליה,ליאל היה בעננים וגם אנחנו,המחמאות לא מפסיקות להגיע,הפעלה מושקעת,הילדים היו מהופנטים,הפעלת פיראטים שיש בה הכ

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2017 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-25 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת לילדים גדולים - גילאים 7+