בר מצווה | יום הולדת

בר מצווה


יום הולדת
בר מצווה

כולנו אוהבים לחגוג יום הולדת, כל החברים מגיעים, המשפחה הקרובה מצטרפת והחגיגה היא כולה שלנו, חגיגת ילדות מאושרת. לחגיגת יום הולדת 13 כולם מחכים בסבלנות, אך עם זאת בציפייה לטקס בר מצווה. לקבלת מידע רלוונטי וחשוב על עלייה לתורה, ארגון בר מצווה, בחירת הפעלות בר מצווה ומידע חשוב נוסף – היכנסו לאתר בר מצווה.


אוטו ספיד - יום הולדת

ביום שבת 25.2.17 חגגנו יום הולדת לאיתי(9). את ההפעלה העביר גל באופן מקצועי הראוי לשבח. הפעילות הייתה מוצלחת הילדים היו קשובים והמחמאות לא הפסיקו לזרום. ברצוננו להוקיר תודה לגל האלוף על הכל!

לראשונה בארץ סטנד-אפ לילדים

שולח ההמלצה אריאל ואפי - אילן רציתי להודות לך בשמי ובשם יהלי על יומולדת מדהים בזכותך. היית פשוט מעולה וגם התגובות של הילדים היום בכיתה היו נלהבות!!! אתה מוכשר לאללה. תודה ושבת שלום גם מאריאל

יום הולדת קומיקס סטנד-אפ

עמוס-העביר לנו אמש-ערב של תענוג. תודה.

יום הולדת עם שחר הקוסם

שחר המדהים! היית מהמם, ממש מושלם! הילדים וגם הגדולים ממש נהנו והכי חשוב שאיתי היה בעננים. אתה באמת מקסים וקוסם אמיתי ומרשים. תודה רבה על הכל, ובעיקר על שאתה פשוט אתה, חם, פשוט, טבעי, ועם גי

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2017 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-25 שנות מצויינות ואמינות

בר מצווה | יום הולדת