יום הולדת | ג'ימבורי

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
ג

מאמרי הפעלות ליום הולדת > ג'ימבורי

ג'ימבורי

ג'מבורי, מה זה למעשה ג'מבורי. להגיד את האמת, ניסיתי למצוא מילה או משהו שיכול להגדיר מה זה למעשה ג'מבורי, אבל לא מצאתי הגדרה. אז וויתרתי על ההגדרה, ומצאתי שג'מבורי כולל מגוון אדיר של נושאים, פעילויות, ומתקני משחק. בואו נאמר שיש אירוע שצריך לציין, יומולדת לילד, או שסתם בא לכם לפנק את הילדים ביום של כיף באחד מהפארקים או מרכזי הג'מבורי, אשר פזורים ברחבי הארץ. אפשר למצוא מרכזים כאלה, בקיבוצים, בקניונים ולדעתי ליד כל איזור מגורים. יש גם המון מפעילים עצמאיים שמביאים איתם את הג'מבורי אליכם.

אז כמו שאמרתי ג'מבורי כולל מגוון אדיר של פעילויות ומתקנים מתנפחים, מהגיל הרך ועד בעצם לגיל בר מצווה (אולי גם קצת אחרי). המוטיב המרכזי הוא המתנפחים, גדולים יותר ופחות, והסביבה בכלל מרופדת במזרנים צבעוניים ורכים. ככה שקטנטנים יוכלו ללכת למעוד וליפול בכיף שלהם. מעבר לכך תוכלו למצוא בריכות כדורים, חדרי מחשב ויצירה, לגו, בובות מפורסמות מעולם הילדים, ופעילויות מוטוריות אשר חיוניות להתפתחות הילד.

לכל מרכז כזה אטרקציות משל עצמו. קיים ניסיון מתמיד מצד המרכזים והפארקים, לחדש ולהביא משהו ייחודי, כך שלילדים יהיה כמה שיותר כיף, ומה שיותר הפתעות בכל פעם מחדש. יש מקום שאני זוכר מהילדות שלי בקיבוץ מאוד מפורסם ליד ירושלים, שמציע פעילויות ומתקנים לילדים מגיל 0 ועד 14 , למרות ששום דבר שם כבר לא דומה למה שהיה כשהייתי ילד ויותר מזה, המקום התפתח והשתכלל מאוד.

לקטנטנים יש אפשרות לשחק בפעלתון, שכולל מזרנים בצורות, שאפשר לבנות מהם מגדלים או בית קטן, מתקנים מתנפחים שכוללים מגלשות לבריכת הכדורים המיתולוגית. האטרקציה החדשה שלהם היא 25 תותחים של כדורי ספוג למלחמת ספוגים כוללת. יש גם רכבת ומכוניות קטנות לילדים קטנים, שוב בסביבה מרופדת ובטיחותית. מגוון הפעלות ופעילויות יצירה לגיל הרך גם כדי לפתח מוטוריקה עדינה.

אם הילד קצת יותר גדול, יש לו אפשרות למכוניות מתנגשות, (מתאים גם לקהל מבוגר אם שואלים אותי), וכמובן איך אפשר בלי 'סוני פלייסטיישן' למכורים למשחקי המחשב. חוץ מהסוני יש להם גם מכונות משחק אחרות, כאלו שכולנו גדלנו עליהם. תוכלו למצוא בנוסף גם מבוכים ופעילויות יצירה ומחשבה במקום הזה.

מקומות שונים בארץ ומרכזי ג'מבורי מכילים משחקייה לגיל הרך, בריכות כדורים ומתנפחים למכביר, הפעלות של תנועה ומוסיקה לגיל הרך וגם לילדים יותר גדולים, סדנאות יצירה מודרכת, פיסול, ציור וכד'. המקומות כוללים משחקייה ענקית מלאה צעצועים ומתקני ג'מבורי, שעת סיפור, פינת קולנוע ופינת ספרים, בית בובות, הרכבת לגו, כבאיות מיניאטוריות ופינת רופא.

מכוניות קטנות ועגלות קטנות למרוץ מכוניות של קטנטנים – מבחר הפעלות ענק לילדים. יש גם אפשרות להביא את הג'מבורי אליכם, לחצר הבית אם יש מקום, או שאפשר להזמין מפעילים עצמאיים לפארק או ליער.

מתנפחים ניידים וסדנאות יצירה ניידות ירכיבו לכם מסיבת יומולדת מהנה ומאתגרת. בכל מקרה אפשר להרכיב אירוע תלוי גיל ולהזמין, לרכוש או להשכיר מתקנים ופעילויות בהתאם לגיל הילדים.

עניין נוסף וחשוב, המרכזים השונים גם חושבים עליכם ההורים, בזמן שהילדים מכייפים, אתם תוכלו להשאיר אותם בהשגחה של המפעילים, או הליצנים וללכת לשתות קפה או לאכול משהו. אם תרצו להשגיח מקרוב, יש גם אפשרות לשתות את הקפה שלכם בתוך מתחם המשחקים, ואם ממש בא לכם תוכלו לשחק ולעבור פעילויות משותפות יחד עם ילדיכם במתכונת של יום כיף משפחתי לגיבוש הקשר וללמידה משותפת עם הילדים.

לפעמים הילד הוא רק תירוץ בשבילינו, לשחק כמוהם, בלי רגשות אשמה. יאללה לג'מבורי!

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | ג'ימבורי