יום הולדת | מסיבות | ימי הולדת לילדים | קישוטים | עיצוב יום הולדת

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
עיצוב וקישוט מסיבת יום הולדת

אתר בא לי מסיבה ריכז עבורכם מאמרים בנושאים רבים הקשורים לארגון יום הולדת לילדים. כאן תוכלו להעשיר את הידע שלכם ולקבל רעיונות מדליקים לארגון יום הולדת של ילדכם.

עיצוב וקישוט מסיבת יום הולדת

כאשר תאריך מסיבת יום ההולדת מתקרב, ההורים מתחילים להבין ולעכל עם מה עליהם להתמודד. ההפעלות, הזמנות יום ההולדת שכמובן צריכות להיראות בצורה המקורית ביותר שיש, האוכל וגולת הכותרת העוגה. כאשר לפתע נוחת עליהם עניין נוסף והוא עיצוב וקישוט מסיבת יום ההולדת שהרי מקום האירוע צריך ללבוש חג. בכדי לעזור להורים לא לשבור את הראש או להילחץ סתם וכמובן להיות יצירתיים להלן מגוון קישוטים ועיצובים המתאימים לכל כיס למסיבת יום ההולדת.

נושא יום ההולדת

נושא יום ההולדת הינו מרכיב חשוב בהליך בחירת הקישוטים לאירוע. יום הולדת שתסבוב סביב נושא מרכזי מסוים תיחקק בזיכרונם של כלל המשתתפים כאירוע מיוחד במינו ולקישוט חלק חשוב בכך. אם מסיבת יום ההולדת היא סביב נושא מסוים יש לקשט ולעצב את חלל האירוע בהתאם לכך, דבר שיוסיף לאווירה של המסיבה לשמחה של חוגג יום ההולדת ולמקוריות של הנושא. באם לדוגמה מדובר על יום הולדת שנושאה הוא פרחים (נושא זה רלוונטי יותר עבור בנות), ראשית ניתן לבקש מהבנות להגיע עם לבוש עליו מצוירים פרחים, או להגיע בצבעים מסוימים שיתקשרו להפעלות שיערכו במהלך המסיבה, ניתן לעשות פרחים מניירות שונים כגון נייר קרפ, צלופן וכדומה ולתלות על הקירות לקישוט. על שולחן האוכל ניתן לשים מפה פרחונית ועליה צלחות, כלי אוכל, מפיות, וכוסות תואמים. דוגמה נוספת באם מדובר ביום הולדת שנושאה הוא סיפורי אגדות ניתן לתלות על הקירות פוסטרים של דמויות מאגדות, לבקש מהבנות להגיע עם שמלות במידה ויש להן, שוב את שולחן האוכל לעצב עם מפה ועליה דמויות מצוירות וכדומה.

שולחן האוכל

הדבר תלוי כמובן בהיכן מתקיימת מסיבת יום ההולדת. במידה והמסיבה נחגגת בפארק פורסים מפה על הדשא וכל הילדים יושבים סביבה. אם המסיבה תיערך בבית יאכלו הילדים ליד שולחן אוכל, וכדומה. אולם בכל המקרים הללו חשוב שצבעי הכלים יתאימו ויהיו בצבעים בהירים ושמחים(ורוד, אדום, תכלת וכדומה) עם או בלי ציורים עליהם. המפה אותה פורסים על דשא או על שולחן האוכל צריכה להיות ססגונית, כך גם הסכו"ם, הכוסות, המפיות והצלחות. כאן המקום להדגיש שיש להשתמש בכלים מפלאסטיק, שהרי זכוכית או כל סוג אחר הינם שבירים ומסוכנים מעט. בגלל שנושא האוכל הוא מרכזי במסיבת יום ההולדת(כל הילדים מחכים לאוכל, לעוגה וכדומה) יש להשקיע בעיצוב השולחן זה רק יתרום לאווירה וימלא את החלל בו מתקיים האירוע בנפח ובחיות. גם עיצוב וקישוט האוכל יכול לזכות את ארגון האירוע בנקודות זכות נוספות כאשר כל קישוט ססגוני וייחודי בהכנת האוכל יוסיף לאווירה.

תאורה ומוזיקה

אם מדובר במסיבת יום הולדת בנושא מסוים המוזיקה תיבחר כמובן בהתאם וכך גם התאורה יכולה לתרום. כאשר מדובר ביום הולדת המתקיים בבית, ראשית עם כניסת הילדים ניתן לשים מוזיקת רקע אותה אוהבים(עד שכל הילדים יתאספו), שירי יום הולדת, שירים מפורסמים וכדומה. גם בין ההפעלות, או לפני האוכל ניתן, בכדי שלא ישעמם ושהילדים לא יצאו מריכוז, לשים מוזיקה גם כן. בנושא התאורה, ניתן לכסות את המנורות בנייר צלופן בצבעים שונים ובכך צבעי התאורה ישתנו, אם אין צלופן בהישג יד ניתן לכסותן עם בדים ישנים או צעיפים. לתאורה יש חשיבות גדולה במסיבת יום ההולדת, כך שאם מעמעמים אותה, משנים את צבעה זה רק יתרום לעניין, לאווירה ולמקוריות.

קישוטים שונים

קיימים קישוטים שונים שניתן להיעזר בהם בעיצוב המסיבה. הבלונים - ניתן לתלותם במקומות שונים בחדר, כמובן עליהם להיות בצורות ובצבעים שונים, זה רק יכול לתרום. על דלת הכניסה תולים מספר בלונים(הרי נורא חשוב לילד שכולם ידעו שיש לו יום הולדת, כמו גם הגישה הקלה במציאת הבית על ידי הילדים שמגיעים למסיבה). את כסא חוגג היום הולדת גם כן מקשטים בבלונים, כך שהילד ירגיש שונה ומיוחד. קישוט נוסף היכול לסייע הוא ניירות מסוגים שונים, הכוונה ניתן לקחת נייר קרפ ולעשות ממנו שרשראות, פרחים, וכדומה ולתלות על הקירות, ולשם הגיוון ניתן לעשות כך גם עם סרטי מתנה וניירות צלופן. בכדי שהילדים ירגישו חלק מהעשייה אפשר שחלק מקישוטי המסיבה יהיו תלויים כאשר יגיעו ואת השאר יהיה על הילדים להכין במקום מניירות ואביזרים שונים שאותם יקבלו מהורי בעל המסיבה, כך גם יפעילו את הדמיון שלהם, גם יצרו וייהנו מכך שאת שעשו תולים על הקירות(בסוף המסיבה הם יכולים לקחת עמם הביתה את שעשו). עוד דבר שאותו ניתן לקחת הביתה בסוף המסיבה אלו שקיות של הפתעות שתהיינה תלויות על חבל לאורך הקיר, הן יכולות להיות צבעוניות, בגדלים שונים, עם ציורים שונים עליהן, לאורך המסיבה הן תהיינה כקישוט, כחלק מהעיצוב ובסיום המסיבה כל ילד יקבל שקית הפתעות שהייתה תלויה. את אותו הדבר ניתן לעשות עם קופסת הפתעות, להכין מקרטון גדול קופסא שבה יהיו שקיות ההפתעות של הילדים, לקשט את הקופסא בנצנצים, סרטי מתנה, צבעים שונים והיא תהיה תלויה במרכז החדר קרוב לתקרה. כך שהיא גם כן תהווה חלק מעיצוב החדר. בסוף המסיבה חוגג יום ההולדת יגזור את החבל וכל ילד יקבל שקית מן הקופסא.

לבוש

בגדים מהווים חלק נכבד מהקישוט של המסיבה, אמנם לא תולים אותם על הקירות אולם הם תורמים לססגוניות, לשמחה ולמקוריות המסיבה. ניתן לבקש מהילדים להגיע בצבעים מסוימים, או שהבנות בשני צבעים והבנים בשני צבעים אחרים, כמו כן ניתן שהבנות יגיעו עם חצאיות או שמלות והבנים עם חולצה מכופתרת, או בהתאם לנושא המסיבה ניתן להגיע עם לבוש הקשור לכך, או לבוש מצחיק כך שניתן לשחק עם נושא הלבוש, כמובן שיש לקחת בחשבון שילד לא צריך לקנות במיוחד בגד כזה או אחר למסיבה, אלא לבקש מהילדים לבוש הקיים אצלם בארון. חוגג יום ההולדת לבושו לא יהיה כשאר הילדים(אם כולם לובשים אדום ולבן אז הוא ילבש כחול) כדי שהוא ירגיש בולט ומיוחד. כך שניתן לראות שקיים מגוון רב מאוד של קישוטים לעיצוב מסיבת יום ההולדת ותוך כדי שמתחילים לקשט תמיד עולים רעיונות נוספים שלא חשבנו עליהם קודם לכן.

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | מסיבות | ימי הולדת לילדים | קישוטים | עיצוב יום הולדת