קוסם | לימוד קסמים

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
לימוד קסמים - קסם פשוט קרוע

מאמרי יומולדת לילדים > לימוד קסמים - קסם פשוט קרוע

לימוד קסמים - קסם פשוט קרוע

הקוסם מציג דף נייר לקהל. הוא מראה לקהל שזה כל מה שיש לו ביד, ואז פשוט קורע את הדף לגזרים. ואז פתאום, בהפתעה גמור הדף הופך להיות שלם שוב.

אביזרים דרושים: 2 דפי נייר זהים לחלוטין.

הוראות ביצוע הקסם: הקוסם לוקח 2 דפי נייר זהים לחלוטין. אחד מהדפים הוא מקפל עד שהופך לקטן מאוד. בהופעה הקוסם לוקח את דף הנייר הלא מקופל ומראה לקהל. כאשר מאחורי הדף שהוא מראה הוא מחזיק את הדף המקופל, כך שהקהל לא רואה את זה.

בשלב זה הקוסם קורע את הדף שבידו לגזרים אך את הגזרים הוא לא זורק הוא ממשיך להחזיק אותם בידו ביחד בערימה אחת. כאשר גזרי הנייר שבידו כבר מספיק קטנים הוא הופך את החבילה שבידו ופותח את הקיפול של הדף המקופל שבידו. לאט לאט הקהל מגלה פתאום הדף שנקרע נשאר שלם. ממש קסם מופלא. אז הנה גם אתם יכולים להיות קוסמים. זה פשוט וקל.

אתה לא ציינת דבר אחד נועם , רמת גן , 11/07/2009 15:51:50

שכל פעם שקוראים הדף המקופל תמיד יהיה לפני הדף הלא מקופל כך שלא ייראו את הדף הלא מקופל


בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

קוסם | לימוד קסמים