קוסמים | לימוד קסמים

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
לימוד קסמים - המטבע הנעלם

מאמרי יום הולדת לילדים > לימוד קסמים - המטבע הנעלם

לימוד קסמים - המטבע הנעלם

זה כל הקסם: הקוסם מעביר מטבע מיד אחד ליד שנייה ו... הופ המטבע נעלם ויוצא פתאום מהאוזן של הילד מהקהל. זהו טריק מאוד נחמד שאפשר לבצע בקלות ולשגע קצת אנשים עם זה. ילדים מאוד אוהבים קסם זה.

אביזרים דרושים: מטבע

הוראות ביצוע הקסם: הקוסם המחזיק מטבע בין הבוהן לאצבע הקרובה אליה ביד ימין, כאשר הוא מעביר את המטבע ליד שמאל בעצם בזריזות ידיים הוא מפיל את המטבע לתוך יד ימין וסוגר מיד את יד שמאל כך שהצופים נמצאים בתחושה שהמטבע אכן עבר ליד שמאל.

עכשיו, הקוסם מראה לקהל שהמטבע נעלם פתאום מיד שמאל, בה אמור היה להיות המטבע, והוא מוצא את המטבע באוזן של הילד שלידו.

זהו קסם זריזות ידיים מאוד משעשע וטוב לכל אירוע.

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

קוסמים | לימוד קסמים