קוסם | לימוד קסמים

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
לימוד קסמים - קסם הפוך על הפוך

מאמרי יום הולדת > לימוד קסמים - קסם הפוך על הפוך

לימוד קסמים - קסם הפוך על הפוך

קוסם המגלה איזה קלף בחר ילד מהקהל מתוך חפיסת קלפים שלמה. קסמי קלפים זה דבר שתמיד טוב לדעת. בכל מסיבה ובכל אירוע תוכלו לבצע קסם זה. כל מה שאתם צריכים זה חפיסת קלפים והנה אתם כבר קוסמים.

אביזרים דרושים: חפיסת קלפים.

הוראות ביצוע הקסם: בדוק שכל הקלפים בחפיסה מופנים לאותו הצד. כלומר, שאין שום קלף הפוך בחפיסה. עכשיו את הקלף האחרון בחפיסה (הקלף התחתון) תהפוך לצד השני כך שאם תהפוך את החפיסה זה יראה כאילו זהו הקלף הראשון בחפיסה. כאן מתחיל הקסם.

ילד מהקהל בוחר קלף מהחפיסה ומראה רק לקהל. בזמן שהילד מראה את הקלף לקהל הקוסם צריך להפוך את חפיסת הקלפים. לאחר מכן, הילד מחזיר את הקלף שבחר לחפיסה, ושם אותו על הקלף התחתון שנראה כאילו הוא הקלף הראשון בחפיסה.

בשלב זה הקוסם מערבב את החפיסה ומוצא את הקלף הנבחר מתוך החפיסה. זהו הקלף היחיד ההפוך בתוך החפיסה (פרט לקלף התחתון שהקוסם הפך מראש).

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

קוסם | לימוד קסמים