קוסמים | לימוד קסמים

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
לימוד קסמים - קסם 9 קלפים

מאמרי יום הולדת > לימוד קסמים - קסם 9 קלפים

לימוד קסמים - קסם 9 קלפים

קוסם המגלה איזה קלף בחר הילד מהקהל מתוך 9 קלפים הפרוסים על השולחן. הקוסם צריך איתו את שוליית הקוסם וביחד הם מבצעים טריק קלפים ממש מהסרטים. זהו קסם קל מאוד ללימוד וביצוע.

אביזרים דרושים: חפיסת קלפים ומטה קסמים מהודר.

הוראות ביצוע הקסם: קחו 9 קלפים כאשר אחד מהקלפים חייב להיות מספר 9 – לדוגמא, 9 לב אדום.

עכשיו סדרו את הקלפים על השולחן כאשר הסדר צריך להיות בדיוק כמו הצורה של הקלף 9. כלומר, 4 קלפים מצד שמאל, 4 קלפים מצד ימים וקלף אחד ממש באמצע.

עכשיו בוחרים מישהו מהקהל שצריך לבחור קלף אחד מתוך 9 הקלפים שעל השולחן ולהגיד אותו רק לשוליית הקוסם. הקוסם באותו זמן יכול לצאת מהאולם או להסתובב.

לאחר מכן, הקוסם חוזר או מסתובב חזרה אל השולחן. שוליית הקוסם עובר קלף קלף ומצביע על כל קלף באמצעות מטה הקסמים שלו ושואל: האם זהו הקלף הנבחר? עכשיו, הכי חשוב הוא שעוד לפני ששוליית הקוסם מגיע לקלף הנבחר הוא מגיע לקלף מס' 9 ובקלף זה הוא מצביע עם מטה הקסמים בדיוק על המיקום שבו נמצא הקלף הנבחר. לדוגמא, אם הקלף הנבחר הוא הקלף האמצעי, אז שוליית הקוסם יצביע על המיקום האמצעי בקלף 9 וישאל את הקוסם: האם זה הקלף הנבחר? הקוסם כמובן יגיד שלא, אבל הוא כבר ידע שהקלף הנבחר הוא הקלף האמצעי.

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

קוסמים | לימוד קסמים