יום הולדת | משחקים

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
מה נושא השיר?

משחקי יום הולדת לילדים - מה נושא השיר

מה נושא השיר?

מספר המשתתפים הוא בין 5-20 משתתפים.

מומלץ לשחק את המשחק בחצר למרות שגם בית הוא אפשרות מתקבלת על הדעת.

האביזרים הדרושים הינם רפרטואר לא קטן של שירים מסרטי גיבורי על, או שירים הקשורים לכך, במה קטנה, אם זה ניתן וכרטיסיות, עליהן יהיה כתוב שם השיר ומאיזה סרט הוא לקוח.

הוראות: הילדים יושבים למול הבמה ולמולם ילד אחד האוחז בידו כרטיסיה אחת. השיר מתחיל להתנגן ברקע והילד בעזרת פנטומימה בלבד מנסה לזרוק רמזים לחבריו, הראשון שמצליח לנחש את נושא השיר או מאיזה סרט הוא לקוח, הוא המנצח וכמובן על כך הוא יקבל פרס. משחק זה ניתן לשחק מספר פעמים היות והוא מאתגר ומשעשע.

לקריאת עוד מאמרים בנושא: מסיבת יומולדת - גיבורי על

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | משחקים