יום הולדת | משחקים

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
העבר את החבילה

משחק יום הולדת - העבר את החבילה

העבר את החבילה

מספר המשתתפים הוא בין 5-20.

ניתן לשחק אותו גם בבית וגם בחצר, אבל מומלץ במקום גדול.

האביזרים הדרושים הינם חבילה העשויה מעיתונים עטופים כאשר בין דף לדף ישנו פתק ועליו כתובה משימה, פרסים כדוגמת טבעות של וונדרוומן, מחק בצורת סופרמן, עכבישים העשויים גומי או פלאסטיק, סוכריות על מקל, שבלונות של גיבורי על שהוכנו מגבס, מוזיקה של סרטי גיבורי על.

הוראות: הילדים יושבים במעגל על הרצפה, על כריות או על הדשא. האם מתחילה להשמיע מוזיקה ותוך כדי הילדים מעבירים האחד לשני את החבילה. ברגע שהמוזיקה נפסקת, הילד שאצלו עצרה החבילה, מסיר את העיתון וצריך לבצע את המשימה הכתובה שם כדוגמת לקפוץ 20 פעם על רגל אחת, לעשות עמידת ידיים, לשיר שיר מסוים, להגיד משפט אחד 30 פעם ברציפות וכדומה. אם הילד עמד במשימה, הוא מסיר את העיתון הבא בתור ומקבל את הפרס המוחבא שם, וכן הלאה וכן הלאה עד שנגמרת החבילה, כך כולם משתתפים במשחק וזוכים בפרסים.

לקריאת עוד מאמרים בנושא: מסיבת יומולדת - גיבורי על

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | משחקים