יום הולדת | משחקים

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
האם המספר הזה שלי?

משחקי יום הולדת לילדים - האם המספר הזה שלי

האם המספר הזה שלי?

מספר המשתתפים הוא בין 5-20 .

מומלץ לשחק אותו על משטח רחב כדוגמת חצר ולא בחדר בבית.

האביזרים הדרושים הינם מוזיקה של סרטי גיבורי על, כ- 21 מספרים שונים המודפסים על דפים, דרך המחשב כמובן ולצד כול מספר ציור של גיבור על כזה או אחר.

הוראות: את הדפים יש להניח על הרצפה בצורה מפוזרת. כאשר האם מתחילה להשמיע את המוזיקה, על הילדים להתהלך ממספר למספר. כאשר האם מפסיקה את המוזיקה הילדים עומדים ליד הדף שקרוב אליהם ביותר, ברגע זה האם צועקת מספר מסוים ומי שעומד על המספר או הכי קרוב אליו יוצא מהמשחק, כך עד שנותר רק ילד אחד והוא המנצח וכמובן הוא זוכה בפרס.

לקריאת עוד מאמרים בנושא: מסיבת יומולדת - גיבורי על

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | משחקים