יום הולדת | משחקים

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
מצא את האריה

משחקים ליום הולדת לילדים - מצא את האריה

מצא את האריה

מספר המשתתפים הוא בין 5-20.

את המשחק יש לשחק בחצר או בשטח פתוח אחר.

האביזרים הדרושים הינם חיות קטנות העשויות פלאסטיק ודובי גדול בדמות אריה. כמו כן, פתקים קטנים ועליהם כתובים רמזים שונים שיקדמו את הילדים לקראת מציאת האריה, מוזיקה של סרטי חיות בכדי להנעים את האווירה וליצור מעט מתח.

הוראות: הילדים מתחלקים לכ- 4 קבוצות, הכול תלוי כמובן במספר המשתתפים. לאחר שמתחילה להתנגן המוזיקה, כולם יוצאים לדרך במטרה למצוא את האריה. כול קבוצה מתקדמת בהתאם לרמזים אותן היא מוצאת בדרך, ואת חיות הפלאסטיק בהן היא נתקלת במהלך מסע זה היא מקבלת כמתנה. הרמזים יכולים להיות -"אני אוהבת להריח פרחים אדומים וגדולים" ואז על הילדים למצוא בגינה פרחים, כדוגמת שושנים וכדומה. על אחד הפרחים תשב דבורה מפלאסטיק ולידה הפתק עם הרמז הבא. כול זאת עד שמגיעים לאריה והקבוצה הראשונה שתמצא את האריה היא המנצחת והזוכה בפרס. הכיף שבמשחק זה הוא שבעצם כולם זוכים, היות ובמהלך החיפושים הילדים מוצאים חיות קטנות מפלאסטיק ומקבלים אותן כמתנה. השלל במשחק שכזה הוא רב ומגוון.

לקריאת עוד מאמרים בנושא: יום הולדת - קרנבל חיות

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | משחקים