יום הולדת | משחקים

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
מי אני?

משחקי יום הולדת לילדים - מי אני?

מי אני?

מספר המשתתפים הוא בין 5-20.

את המשחק ניתן לשחק בבית או בחצר היות והוא לא דורש מרחב או יוצר לכלוך.

האביזרים הדרושים הינם כ- 15 כרטיסיות ועליהן שמות של חיות או חלקי גוף שלהן, כמובן לא חיות פשוטות כדוגמת כלב או חתול, אלא מאתגרות יותר וגם לא חלקי גוף כדוגמת זנב, אלא פרסה של סוס וכדומה. אם ישנו משטח הגבהה כדוגמת במה או כסא, זה רק יכול להוסיף.

הוראות: הילדים מתיישבים מול הילד האוחז בכרטיסיה. יש להם כ- 10 שאלות סך הכול בכדי לגלות באיזו חיה או איבר מדובר, כאשר תשובת בעל הכרטיסייה היא רק כן או לא. הילד שהצליח לנחש ראשון באיזו חיה מדובר הוא המנצח. אם אף ילד לא הצליח אז נזרק רמז לאוויר. את המשחק ניתן לשחק כמספר הכרטיסיות.

לקריאת עוד מאמרים בנושא: יום הולדת - קרנבל חיות

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | משחקים