יום הולדת | משחקים

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
הקנגורו

משחקי יום הולדת לילדים - קנגורו

הקנגורו

מספר המשתתפים בין 5-15.

את המשחק יש לשחק בחצר או במקום פתוח אחר.

האביזרים הדרושים הינם שני שקי יוטה גדולים, גיר לבן לסימון או סרט לבן בכדי לסמן את קו הזינוק וקו הסיום, מוזיקה של סרטי חיות.

הוראות: הילדים מתרכזים מעבר לקו הזינוק, כאשר שני ילדים נכנסים לתוך שק יוטה, כול אחד כך שהוא מגיע לו עד המותניים. כאשר האם מתחילה להשמיע את המוזיקה, מתחילה התחרות בין השניים. עליהם לקפוץ בתוך השקים וכך להתקדם לעבר קו הסיום. הראשון שמצליח לחצות אותו הוא המנצח, וכמובן שיזכה בפרס. כך ממשיכים פעם אחר פעם, היתרון שכול הילדים, בתורם משתתפים במשחק ויכולים לזכות בפרסים.

לקריאת עוד מאמרים בנושא: יום הולדת - קרנבל חיות

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | משחקים