יום הולדת | משחקים

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
איך אני נראית?

משחקי יום הולדת - איך אני נראית?

איך אני נראית?

מספר המשתתפים הוא בין 5-10.

ניתן לשחק את המשחק בחדר או בחצר, המיקום לא כל כך משנה.

האביזרים הדרושים הינם שבלונות קרטון וספוג של פיה וכול האביזרים הנלווים כדוגמת כנפיים, הילה, גלימה, בגדים, שיער, שאליהם מוצמדים סקוטצ'ים - בכדי שניתן יהיה להדביק אותם לשבלונות, קופסא גדולה ובתוכה כול האביזרים והכי חשוב שוב, כיסויי עיניים.

הוראות: כול ילדה מקבלת שבלונת קרטון של פיה ועליה להרכיב את כול האביזרים הנדרשים במיקומים הנכונים. אורך המשחק כ- 7 דק' ובמהלך הזמן הזה, הילדה הראשונה שתצליח להשיג מהקופסא ובזמן הקצר ביותר את כול האביזרים ולהדביקם היא המנצחת. כמובן שמספר האביזרים השונים הוא כמספר המשתתפות וכול ילדה בתורה שולפת מן הקופסא הגדולה פריט, כך שלא ייווצר ריב בין הבנות מי תצליח להגיע לאביזר קודם, אל דאגה יש לכולן.

האתגר הגדול שאת כול זה, הבנות עושות כאשר העיניים שלהן מכוסות ורק על ידי מישוש הן ידעו איזה אביזר יש בידן והיכן צריך לשים אותו, גם אם לא בדיוק אבל בערך.

לקריאת עוד מאמרים בנושא: יום הולדת - מסיבת פיות

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | משחקים