יום הולדת | פיות

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
איפה הקרן של החד-קרן?

משחקי יום הולדת - איפה הקרן של החד-קרן?

איפה הקרן של החד-קרן?

מספר המשתתפים הוא בין 5-10.

מומלץ לשחק את המשחק בבית או בחלל סגור.

האביזרים הדרושים הינם קרטון גדול בצורת חד קרן שנצבע וקושט מראש, כיסויי עיניים כמספר המשתתפות. מקל מספוג הנראה כקרן ומצידו השני מעין דבק היכול להידבק לקרטון.

הוראות: תולים את חד הקרן על הקיר וכול הבנות מסתכלות עליו ובוחנות. לאחר מכן מכסים את העיניים שלהן בעזרת כיסויי עיניים, וכול אחת בתורה צריכה לשים את הקרן במקום שהיא צריכה להיות - במרכז ראשו של החד קרן. הילדה שהצליחה לשים את הקרן הכי קרוב למקום היא הזוכה בפרס.

לקריאת עוד מאמרים בנושא: יום הולדת - מסיבת פיות

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | פיות