יום הולדת | משחק יום הולדת

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
הצייד

משחקי יום הולדת - הצייד

הצייד

מספר המשתתפים בין 6-15.

את המשחק מומלץ לשחק ברחוב, או בשטח פתוח וגדול.

האביזרים הדרושים הינם 2 הורים שיסייעו למשתתפים ומיני שאריות של מוצרים שונים כדוגמת שפופרת ריקה של משחת שיניים, קטשופ, גליל של נייר טואלט, שקית סנדביץ', בקבוק מיץ ריק, צמר גפן, תיון של תה, מפית צבעונית, אטבי כביסה.

הוראות: המשתתפות נחלקות ל-2 קבוצות, כאשר בכול קבוצה ישנו גם מבוגר. כול קבוצה מקבלת רשימה זהה של דברים שאותם "זרקו לפח" ועל כול אחת מהן למצוא את כול אותם דברים המופיעים ברשימה. הקבוצה הראשונה שתמצא את כולם היא המנצחת. האימא אוספת מבעוד מועד את כול אותם המוצרים המופיעים ברשימה ודואגת להחביאם טוב באותו המקום בו מתקיים המשחק(אסור לשכוח שמכול מוצר צריך שניים) וכול שנותר הוא לחפש את כול אותם מוצרים ומה שיותר מהר. זהו משחק משעשע, מגבש וכייפי.

לקריאת עוד מאמרים בנושא: יום הולדת - מסיבת פיג'מות

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | משחק יום הולדת