יום הולדת | משחקי יום הולדת

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
נראה אם תצליח?

משחקים ליום הולדת לילדים - נראה אם תצליח

נראה אם תצליח?

מספר המשתתפים בין 10-20.

מומלץ לשחק את המשחק בחצר, היכן שמתקיימת כול החגיגה, זה רק מוסיף לאווירה.

האביזרים הדרושים הינם כיסויי עיניים כמספר המשתתפים, שבלונות מגבס של ליצנים שהוכנו מבעוד מועד, צבעים בהם ניתן לצבוע את השבלונה, שולחנות עבודה או משטח שטוח אחר.

הוראות: כול הילדים יושבים במעגל או סביב שולחן גדול או על הדשא בחצר. כול ילד מקבל שבלונה של ליצן וכ-6 צבעים המונחים ליד. הם מביטים רגע בשבלונה ואז מכסים את עיניהם בעזרת הכיסויים. על כול הילדים במקביל לצבוע את השבלונה ולצייר את הבגדים במקומם הנכון, הפנים, העיניים, פה, והכי חשוב האף האדום והבולט. במעלה הראש, שיער המציץ מתחת לכובע. לאחר מספר דקות, כאשר כול הילדים סיימו, מסירים את כיסויי העיניים ורואים איזה ילד הצליח לעצב ולצבוע את השבלונה שלו בצורה הנכונה והיפה ביותר, דבר שיזכה אותו בפרס כמובן. את השבלונות כמובן הם יקבלו כמזכרת בתום החגיגה.

לקריאת עוד מאמרים בנושא: יום הולדת קרקס

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | משחקי יום הולדת