יום הולדת | משחקי יום הולדת

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
למי אני דומה?

משחקי יום הולדת > למי אני דומה?

למי אני דומה?

מספר המשתתפות בין 5-10.

את המשחק יש לשחק סביב שולחן בו מכינות הבנות את האוכל והבישול, בכדי שיהיה יותר נוח ופחות מלכלך.

האביזרים הדרושים הינם פירות למיניהם: ענבים, דובדבנים, תפוחים, תפוזים, אננס, אגסים. כמובן הכול תלוי בעונת השנה, היות ולכול עונה הפירות הייחודים לה. קערות קטנות בהן יונחו הפירות, קרשי חיתוך עבור הפירות וקרש או משטח שטוח מפלאסטיק, סכינים לא חדות מדי, ולפחות 2 מבוגרים שישגיחו ויפקחו על הנעשה.

הוראות: במרכז השולחן מניחים את הפירות בקערות וכול ילדה עומדת ליד קרש החיתוך שלה. מקציבים כ-7 דקות ובהן על כול ילדה בעזרת הפירות והרבה דמיון, ליצור דמויות כפי שעולה על רוחן. עם ראש, עיניים, שיער, גוף וכדומה. הראשונה שהצליחה ליצור דמות שכזו והניחה אותה על המשטח, היא המנצחת. משחק זה ניתן לשחק כמה פעמים, הרי הפירות לא מתקלקלים וכך גם יותר בנות זוכות בפרסים. היתרון שלאחר המשחק, מכול הפירות הללו, מכינים סלט פירות טעים ועסיסי.

לקריאת עוד מאמרים בנושא: מסיבת בישול

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | משחקי יום הולדת