יום הולדת | מסיבת בישול

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
מי הכי יפה?

משחקי יום הולדת לילדים > מי הכי יפה?

מי הכי יפה?

מספר המשתתפות בין 5-10.

את המשחק ניתן לשחק בבית או בחצר, היכן שנמצא השולחן, עליו הילדות אופות ומבשלות.

האביזרים הדרושים הינם בצק פיצה לאחר שנאפה, רטבים כדוגמת ברביקיו, רוטב פיצה, קטשופ, פסטו וכמובן התוספות לפיצה שהן פטריות, גבינה מגורדת, זיתים שחורים וירוקים, תירס, טונה, פרוסות עגבניות חתוכות, פלפל אדום וירוק.

הוראות: לאחר החלק הראשון של הכנת הפיצה- רידוד הבצק תוך כדי פיזור קמח והכנסתו לתנור, מגיע החלק השני בו כול ילדה קיבלה בחזרה את הבצק האפוי שלה ואז מתחיל המשחק: כול הילדות מתחילות לקשט ולשים על הפיצה שלהן את הרטבים והתוספות האהובות עליהן ביותר. הילדה שתקשט או תצייר בעזרת התוספות דמות של טבחית, דמות מפורסמת או כול ציור מקורי אחר והוא יהיה היפה ביותר, תזכה בפרס. צוות השופטים מורכב מהבנות עצמן והאימא של ילדת יום ההולדת, משחק זה מפעיל את הדמיון, היצירתיות והמקוריות והופך את הפיצה בסופו של דבר למעין דף ציור ולא לעוד פיצה רגילה ומשעממת.

לקריאת עוד מאמרים בנושא: מסיבת בישול

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | מסיבת בישול