יום הולדת | משחקי יום הולדת

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
מי הכי מהיר?

משחקי יום הולדת > מי הכי מהיר?

מי הכי מהיר?

מספר המשתתפים בין 5-15.

את המשחק יש לשחק במקום פתוח ונוח כדוגמת חצר ולא בבית.

האביזרים הדרושים הינם ארגז ענק ובו אביזרים שונים הקשורים לתחפושות כדוגמת כובע ואף של ליצן, גלימה ומקל של קוסם, מטאטא כשל מכשפה, כנפיים וקשת גדולה לראש, שיניים, גלימה ומקל של השטן, חולצות, שמלות ומכנסיים, סטופר ומוזיקת רקע של אקשן.

הוראות: כול הילדים מתכנסים סביב הארגז הגדול ובו כול הבגדים והאביזרים, כמובן שכול אביזר או פריט לבוש יש מספר פעמים בכדי שיהיה לכולם. לילדים ניתנות 7 דקות מהרגע שהאם תפעיל את המוזיקה ועד שהיא תעצור אותה בכדי להשתמש בתכולת הארגז ולהצליח להתחפש. כמובן בתחפושת שהיא מוכרת ומצחיקה, הראשון שהצליח הוא המנצח וכמובן זוכה בפרס. גם משחק זה ניתן לשחק מספר פעמים, זה תמיד משעשע לראות מה קורה לאנשים כאשר הם נתונים תחת לחץ זמן ומקוריות ואם מדובר בילדים זה עוד יותר מצחיק וכיף.

לקריאת עוד מאמרים בנושא: מסיבת יום הולדת - תחפושות

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | משחקי יום הולדת