יום הולדת | מסיבות | ימי הולדת לילדים | יומולדת

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
1000 – 2500 ₪

מאמרי יום הולדת > ארגון מסיבת יומולדת לפי תקציב: 1000-2500 שקל

1000 – 2500 ₪

אירוע בעל תקציב מעין זה יכול לכלול בתוכו שף. דבר אשר יכול לשלב בתוכו גם את האוכל לילדים, גם את ההפעלה וגם את הפרס הסופי. כך לדוגמא השף יכול להביא מתאבנים מוכנים מראש, ההפעלה תהיה מורכבת מהכנת מנה עיקרית עם הילדים ולסיום אפשר לתת לילדים פרסים בצורת טראפלס או קינוח קטן אחר. שכר הטרחה אומנם גבוהה יחסית אבל כך נחסך התשלום על אוכל ופרסים.

כמו כן בתקציב משמעותי יותר אפשר להזמין איש מקצוע להפעלות הילדים כגון ליצן, קוסמים, רקדניות ומרקידים, וקריקטוריסט. אפשר למצוא אנשי מקצוע מסוג זה אשר טווח המחירים ביניהם נע בין כ- 100 ש"ח להפעלה ועד ל – 500 ש"ח להפעלה בתלוי במוניטין של הליצן, הקוסם או הקריקטוריסט ובאופי ההפעלה.

לקריאת עוד מאמרים בנושא: ארגון יום הולדת לילדים לפי תקציב

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | מסיבות | ימי הולדת לילדים | יומולדת