יום הולדת | משחקי יומולדת

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
מלחמת מים

משחקי יום הולדת > מלחמת מים

מלחמת מים

מספר המשתתפים הוא בין 15-20.

מומלץ לערוך את המשחק בחצר.

האביזרים הדרושים הינם שקיות ממולאות בספוג או גזרי נייר, 4 מקלעות, כמובן שניתן להשתמש גם במקלעת אחת ולא שלכול קבוצה תהיה מקלעת משל עצמה, בין 3-4 תמונות, אפשרי להוציאן מהאינטרנט - האחת של ספינה, השנייה, איים והשלישית מפלצות מים. דרושים קרטונים בכדי להדביק עליהן את התמונות ומקלות כמספר התמונות.

הוראות: הילדים נחלקים לבין 3 ל4 צוותים, כול צוות זוכה בנקודות על ידי קליעה למטרות. מהן המטרות? תמונות שהוצאו מהאינטרנט, הודבקו על קרטונים התלויים על מקלות. תמונה אחת ספינת פיראטיים= 5 נקודות, השנייה איים= 3 נקודות והשלישית מפלצות מים= 2 נקודות. המשחק הוא כזה: כול צוות באמצעות מקלעת, זורק את השקיות לעבר המטרות והצוות שזכה במרב הנקודות הוא המנצח. אפשר לשחק זאת מספר פעמים על מנת שלכולם תהיה הזדמנות לזכות בפרסים.

לקריאת עוד מאמרים בנושא: יום הולדת פיראטים

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | משחקי יומולדת