יום הולדת | משחקי יום הולדת

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
האיים המוסיקאליים

משחקי יום הולדת > האיים המוסיקאליים

האיים המוסיקאליים

מספר המשתתפים: בין 10-15 משתתפים (תלוי בגודל החצר).

מומלץ לערוך את המשחק בחוץ, היות ובבית עלול להישבר משהו.

האביזרים הדרושים הינם מספר תופי דרבוקה, תופי מרים ורעשנים אם יש בנמצא, כ- 8 כסאות.

הוראות: הילדים נחלקים ל- 2 קבוצות, קבוצה אחת אחראית על מוסיקת הפיראטים והם אלה שינגנו על הכלים וקבוצה שנייה יושבת על הכיסאות. הילדים מתחילים לנגן ואלו שיושבים על הכיסאות קמים ומתחילים להסתובב סביב הכיסאות, כאשר המוסיקה נפסקת על כול ילד לשבת על כסא ולמי שלא מצליח האי שלו שוקע והוא בחוץ. לאחר מכן מוציאים כסא נוסף ושוב מתחילים לנגן, כך עד שנותר רק ילד אחד והוא המנצח והאי שלו הוא היחיד שלא שקע וכמובן שהוא מקבל פרס.

לקריאת עוד מאמרים בנושא: יום הולדת פיראטים

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | משחקי יום הולדת