יום הולדת | משחקי יום הולדת

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
הדרקון המאיים

משחקי יום הולדת לילדים > הדרקון המאיים

הדרקון המאיים

הדרקון המאיים- מתאים לבין 15-20 משתתפים.

מומלץ לקיים משחק זה בחצר.

האביזרים הדרושים הם דרקון העשוי מקרטון שנצבע והוכן מראש, עם אוזניים ומעין דמוי להבה שתצא מפיו והוא תלוי על עץ. כמו כן נדרשות ביצים גדולות שניתן לעשותן מקרטון, בד או צמר, הצבועות בזהב וחלולות בפנים, כך שניתן יהיה לשים בהן חפצים, כיסויי עיניים כמספר הילדים המשתתפים ומספר הורים שיסייעו במהלך המשחק.

הוראות: המשחק נחלק לשניים: בחלק הראשון, הילדים יחפשו את הדרקון המאיים על הממלכה בכדי להרוג אותו. מכסים את עיניי הילדים והאם מובילה משלחת מהחצר האחורית לקדמית בכדי למצוא את הדרקון, כול ילד מנסה להרביץ לדרכון התלוי על העץ תוך כך שעיניהם מכוסות – זה היה הסיבוב הראשון, לאחר מכן מורידים את הכיסוי מעיניהם והם ממשיכים עד שילד אחד מצליח להפיל את הדרקון מהעץ. בחלק השני של המשחק בזמן שהילדים היו בחצר הקדמית עם הדרקון, ההורים מחביאים ביצי זהב של דרקון ממולאים בפייטים ו"אבני קסם" ובביצה אחת ישנה הנעל האבודה של סינדרלה, ועל הילדים שכבר חזרו לחצר למצוא את הביצה עם הנעל. רק בעזרתם יוכל הנסיך למצוא את אהובתו שנעלמה בחצות והותירה אחריה נעל זו. הילדים מתחילים לחפש את הביצים בכול המקומות האפשריים בחצר, עד שילד אחד כמובן מוצא את הביצה עם הנעל ומקבל פרס. בכדי שהילדים לא ירגישו מקופחים בסוף החגיגה תהיה תיבת אוצר גדולה ובה פרסים קטנים לכול הילדים.

לקריאת עוד מאמרים בנושא: יום הולדת - נסיכות

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | משחקי יום הולדת