פרסים | מתנות

בא לי מסיבה יום הולדת הנה בא !!

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
פרסים לימי הולדת

מאמרי יום הולדת > פרסים לימי הולדת

פרסים לימי הולדת

פרס הינו לרוב אות הוקרה על פעילות ראויה לשבח של אדם או קבוצה. במהלך ההיסטוריה קיבלו חכמי, יפי ומוכשרי הדור מגוון רב של פרסים כתגמול על פועלם הייחודי. כך לדוגמא שאפו גודלי המנהיגים לקבל פרס נובל לשלום, גדולי הכתבים לפרס פוליצר, גדולי האמנים לפרס רומא וכן הלאה. אין אדם אשר לא אוהב שמתגמלים אותו, על אחת כמה וכמה כאשר אין הסיבה בהכרח דורשת תיגמול. ככל הנראה מאידיאל זה התפתחה המסורת ארוכת השנים ומהחשובות בעסקי ימי ההולדת – שקיות ההפתעה. אירוע הסיום של כל יום הולדת אשר מבוצע כהלכה הינו חלוקת שקיות ההפתעה מלאות הפרסים כאות תודה והוקרה על תרומתו האין סופית של הילד לאירוע בעצם השתתפותו באירוע זה. כמו יום ההולדת עצמו גם כאן ישנו מספר רב של אפשרויות לתוכן שקיות ההפתעה כאשר אין הן חייבות בהכרח לדבוק בז'אנר השקית אפילו. להלן מספר דוגמאות:

אכיל – שקית הפתעות שדומה בסגנונה למשלוח מנות. שקיות יומולדת מסוג זה כדאי להכין בבית למי שיש זמן בעיקר בגלל סיבות כלכליות, אך לא רק. בהכנה של שקיות ימי הולדת הממתקים אפשר לבחור סגנון מסויים לכל השקיות אשר יהפוך אותן למעניינית יותר. כך אפשר להכין לדוגמא שקיות הפתעה משוקולד אשר מכילות מגוון ממתקי שוקולד טעימים. כיוון אחר יכול להיות צבע מסויים כנושא. לדוגמא עם בעל השמחה אוהב ירוק, אפשר להרכיב שקיות עם סוכריות ומסטיקים, שקיות חטיפים ושאר מטעמים מתוקים בצבע זה.

פעיל – ילדים מאוד אוהבים משחקים אשר מפעילים את דמיונם. הפתעות פעילות יכולות להיבחר מתוך ספקטרום רחב של אופציות תלוי בתקציב אשר אתם מייעדים למטרה נעלה זאת. המתנה יכולה להיות משחק חישוקי מים אשר עלותו עד 5 שקלים והוא יכול להיות גם פאזל בעלות של 15 שקלים או אפילו משחק מחשב ב-100 שקלים (למרות שיש לציין כי זוהי מתנה מוגזמת במקצת).

מיקס – מיקס של כל העולה ביד הדמיון הטובה עליכם. אוכל, משחקים קטנים, צעצוע מיניטורי, עפרונות צבעונים, בלונים, סיכות לדש וכו'. אולם יש לזכור כי במידה ואתם עושים מיקס, האוכל צריך להיות עטוף בכדי שלא יתלכלך וילכלך, וגיל - האביזרים הנלווים חייב להיות מותאם לקהל היעד. סיכות לדש יתאימו לילדים אחרי גיל 7 אולם שלט לדלת של דורה מתאים גם לגיל הרך. כמו כן, מיניאטורות של כדורי רגל יתאימו לרוב לבנים בעוד בובות מיניאטוריות יתאימו לרוב לבנות. יש כמובן גם הפתעות המתאימות לכל הגילאים והמינים כגון מפריח בועות סבון, עפרונות צבעוניים ומחזיקי מפתחות דקורטיביים.

מותאם לתקופה – ראיון מקורי יכול להיות הכנת שקיות יום הולדת בהתאם לתקופה בשנה כאשר את תוכן השקיות יש לעצב בהתאם למאפייני התקופה. הנושאים יכולים להיות מגוונים כאשר ההתאמה צריכה להיות כרונולוגית. אפשר לבחור חג מסויים שקרב ושנחגג בתאריכי יום הולדתו של הילד. במקרה כזה אפשר למלא את שקית ההפתעה במאכלי חג כגון סופגניה, כאשר יש לעטוף אותה לשם שלא תתלכלך ותלכלך הכול, ולהוסיף סמלי חג כגון סביבות או הגדה. הנושא יכול להיות גם תקופה בשנה כאשר יום הולדת בעונת החורף לדוגמא ילווה בשקית אשר יכולה לכלול פתיתי שלג עשויים מנייד ומחממי אוזניים בתוך ספל שוקו מיוחד.

בהתאמה אישית – במידה וליום ההולדת כולו ישנו נושא מסויים כגון גיבורי על, מסיבת תחפושות, פיקניק בחיק הטבע או כל סגנון אחר בו בחרתם לחגוג, אפשר להתאים את הסגנון להפתעה הסופית. כך לדוגמא שקית במסיבת גיבורי על, תכלול בתוכה ללא כל צל של ספק פרס יום הולדת קטן של גיבור. יום הולדת אשר מתקיים כמסיבת תחפושות יסתיים בשקית אשר בה מסיכה צבעונית. יום הולדת שכולו שוקולד יגמר עם שקית שוקולדים ומתכון קליל וכיפי שהילדים יוכלו להשתמש בו בבית כדוגמת מתכון לכדורי שוקולד.

לסיכום, תזכרו את הילדות שלכם ותשמחו את משתתפי האירוע, זה חשוב שהם יצאו עם חיוך שכן הרי כולם יודעים שסוף טוב הכל טוב!

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

פרסים | מתנות