יום הולדת | קוסמים

קסמי מטבעות

יום הולדת
יום הולדת

יום הולדת
יום הולדת
יום הולדת
קסמי מטבעות

מאמרי יום הולדת > מאמרים קסמים

קסמי מטבעות

מגוון הקסמים והדרכים לתפוס את לב הקהל הנו רחב ומגוון. קוסמים שונים מתחילים בטקטיקה של מספרי סיפורים, חלק הופכים את המופע לסטנדאפ קצר ומלווים בו את קסמיהם אך אם יש דבר אחד שמושך ותופס כל עין של ישראלי ממוצע (וסליחה מראש על החומריות) זה הכסף.

לנו כבני אדם יש נטייה להתרשם מכל נושא הקשור לכסף. כך גם לגבי מעשי קסמים הקשורים בו – למשל קסמי מטבעות. קסמים הקשורים למטבעות מרתקים את הצופים בהם בין אם אלה קסמים שבהם מטבעות נעלמים, מופיעים מחדש, משתנים ועוד פעלולים הקשורים למטבעות.

לצערכם הרב וגם לצערי , טיבם של קסמים להישאר חסויים ולכן לא תמצאו כאן את הפתרונות הכמוסים לכל קסם אך עדיין מעניין לדעת מה יש לקסמי המטבעות להציע.

קסמי מטבעות שונים

בקסם מטורף של אחד הקוסמים הגדולים בעולם, כריס אנג'ל, הוא בולע מטבע, שלאחר מכן עובר אט אט תחת לעור זרועו השמאלית, עד שהוא מגיע קרוב לכף היד. אז חותך אנג'ל את עורו ומוציא את המטבע כשהיא מלוכלכת מדם.

באינטרנט ניתן למצוא דוגמאות רבות לקסמי מטבעות מגוונים ושונים. חלק מן הדוגמאות משלבות גם קסמי קלפים. בצד הדוגמאות, ניתן למצוא גם הרבה הסברים לביצועם של קסמי מטבעות. אחד האתרים המשופעים ביותר בקסמים ובקסמי מטבעות הוא האתר יו-טיוב.

בא לי מסיבה, יום הולדת הנה בא, הינו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות למסיבות יום הולדת לילדכם. בין נותני השרות למסיבות יום הולדת ניתן למצוא:
קריוקי, קוסם, קוסמים, הפעלות יום הולדת, ליצן, מסיבות, ליצנים, תיאטרון בובות ועוד מגוון נותני שרות למסיבות ימי הולדת לילדים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי מסיבה - יום הולדת הנה בא, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע"י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Birthday) בא לי מסיבה - יום הולדת - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות

יום הולדת | קוסמים